Bio Desszert Sós karamell 2x125 g Ecomil
Bio Desszert Sós karamell 2x125 g Ecomil
1 628 Ft

Bio Desszert Sós karamell 2x125 g Ecomil

Fogyasztható közvetlenül, vagy felhasználható összetevőként a sütési receptekben.

Kiszerelés
2x125 g
Szállítási idő
3-7 munkanap. Tipp: Leggyorsabban akkor kapja meg rendelését, ha azt a hétfői napon adja le.
TARTÓSAN ALACSONY ÁR
1 628 Ft
Egységár: 6,51 Ft/g
Részletek

Termékleírás

Összetevők:
Víz, kókuszkrém* (kókusz*, víz), folyékony karamell* (6%), nádcukor*, kesudió*, kókuszolaj*, inulin* (agavé rost*), tápiókakeményítő*, kukoricakeményítő*, tengeri só (0,35%), természetes karamellaroma, sűrítőanyag: agar-agar*.
*Ökológiai gazdálkodásból származó összetevők.
Ez a termék dióféléket feldolgozó üzemben készült.


Bővebben ismertetjük az összetevőinket:

Víz
Kókuszkrém (kókusz és víz)
Folyékony karamell (6%)
Nádcukor vs. fehér cukor? Nem, a nádcukor nem üres kalória. Kényeztető módon biztosítja az ásványi anyagokat és tápanyagokat!
Kesudió
Kókuszolaj
Agave inulin: gyengéden édesít, miközben prebiotikumként táplálja a bélflórát
Tápiókakeményítő: A manióka gyökeréből kivont keményítő testességet ad az italnak anélkül, hogy megváltoztatná annak ízét. Természetes, diszkrét és rendkívül hatékony: mint az a barát, aki mindig ott van.
Kukoricakeményítő: Kukoricaszemekből nyerik, krémes állagot és állagot biztosít, így kellemesen fogyasztható.
tengeri só
Egy csipetnyi fűszer: az íz fokozása anélkül, hogy ellopná a figyelmet, mint minden jó receptben.
Természetes karamellíz: Igen, bevalljuk: imádjuk azt az illatot, amikor kinyitjuk a dobozt. Ezért adunk neki egy kis lendületet egy természetes ízzel.
Agar-agar: Igen, ez egy alga, és az a feladata, hogy 100%-ban növényi módon textúrát adjon a zselatinnak

Adatok
Vonalkód
8428532193373
Tömeg
276 g/db
Hasonló termékek